Дошка Оголошень

Головна » Дошка оголошень » Інформація [ Додати оголошення ]

Сервер
Информация | 2009 Квітень 18, 16:06

 

  Відтепер ви можете скачувати фільми, музику та софт з нашого власного сервера. Орієнтовно сервер працюватиме з 13.00 до 00.30(на розсуд адміністрації час роботи сервера може бути змінено).Для запобігання обриву закачок та можливості подальшої докачки файлів радимо вам використовувати менеджер закачок Internet Download Master, який ви можете скачати в розділі "Soft".Для перегляду папок та файлів перейдіть по цій ссилці.Щоб уникнути непорозумінь, прочитайте будь-ласка нижченаведені Правила користування сервісом. Приємного вам проведення вільного часу!

Правила користування сервісом

  1.Користувач не має права використовувати сервіс для любої незаконної або неправомірної мети.

  2.Сервіс не несе відповідальності за зміст файлів, отриманих через нього, а також в звичайному режимі не адмініструє зміст цих матеріалів.Сервіс не перевіряє файли на наявність вірусів та іншого програмного забезпечення яке може нанести шкоду вашому компютеру і не несе відповідальності в разі отримання вами даних файлів з сервісу.
Адміністрація має право на свій розсуд видаляти будь-які файли.

null


  3.Категорично забороняється викорисовувати програми, що перебирають номери файлів або іншим способом створюють ненормальну нагрузку на сервер. IP порушників будуть забанені.

  4.Забороняється використовувати для скачування програми, що отримують ссилку на файл без відвідування користувачем сторінки скачування (типу RapGet, USDownloader и т.п.).

  5.Скарги на осіб, що порушують наші Правила, приймаются по електронній адресі camaro@buzh.net. Кожна скарга буде розглянута і, в залежності від результатів, может призвести до бану користувача, без попереднього попередження.

 

Додав: camaro | Контактна особа: camaro E
Переглядів: 135 | Розміщено до: 2010 Грудень 31 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
cry

Ім`я *:
Email *:
Код *:


Погода в Червонограді
ТАКСІ м.Червоноград
Нео-Радіо 100,5 FM
м.Червоноград
слухати онлайн плейлист привітанняПІЦЕРІЯ ?
Всього відповідей: 62
Інтернет провайдер
Всього відповідей: 10

Бари , Кафе
Всього відповідей: 39
tarik(37)

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0