ВХІД Червоноградські дискотеки - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: mgc, camaro, Vlad-off, Maxwell  
Форум » 4ervonograd.at.ua » Музика » Червоноградські дискотеки (обговорення подій)
Червоноградські дискотеки
Де класніше
Vlad-offДата: П`ятниця, 2009 Лютий 06, 23:51 | Сообщение # 16
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 20
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Самий нормальний клуб "Трек", але весь час одна і таж музика, один і той же dj
 
DipresiyaДата: П`ятниця, 2009 Лютий 13, 19:03 | Сообщение # 17
Віктор Валерійович )
Группа: Проверенные
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
))) Трек )
 
NeoNixДата: Субота, 2009 Лютий 14, 11:37 | Сообщение # 18
pro.Side
Группа: Администраторы
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Трек - однозначно =)))

Drum and Bass, BreakBeat, BreakZ
 
camaroДата: Субота, 2009 Лютий 14, 14:09 | Сообщение # 19
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
HIKE-BAR...

 
mgcДата: Субота, 2009 Лютий 14, 16:30 | Сообщение # 20
меломан =)
Группа: Администраторы
Сообщений: 62
Награды: 0
Репутация: 6
Статус: Offline
на треку треба DJ поміняти) Хайк рулить
 
lib@Дата: Понеділок, 2009 Лютий 16, 12:14 | Сообщение # 21
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Шановні, відсутність клубної культури у нашому місті обумовлена не стільки відсутністю спонсорів, скільки дуже низьким рівнем власної культури потенційних "споживачів" клубної культури. І тільки завдяки таким Людям як, Джин , Буля в нас не зникає поняття клубної культури. smile
 
Vlad-offДата: Понеділок, 2009 Лютий 16, 18:30 | Сообщение # 22
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 20
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (lib@)
Шановні, відсутність клубної культури у нашому місті обумовлена не стільки відсутністю спонсорів, скільки дуже низьким рівнем власної культури потенційних "споживачів" клубної культури. І тільки завдяки таким Людям як, Джин , Буля в нас не зникає поняття клубної культури.

Перейди в розділ "Перспектива розвитку нічного клубного життя в нашому місті - утопія чи реальність?" І прочитай моє повідомлення - ти поймеш що прсто Джин і Буля вже давно іграють, а новим і прогресивним людям не дають можливості навіть просто десь виступити!!!!
 
camaroДата: Понеділок, 2009 Лютий 16, 21:12 | Сообщение # 23
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Vlad-off)
Перейди в розділ "Перспектива розвитку нічного клубного життя в нашому місті - утопія чи реальність?" І прочитай моє повідомлення - ти поймеш що прсто Джин і Буля вже давно іграють, а новим і прогресивним людям не дають можливості навіть просто десь виступити!!!!
не дають виступити? а ти ходив, пробивав? на рахунок булі і джина то ти так погано про них не виражайся....по перше вони вже досвідчені і знають що та як робити...а ти собі купи для початку хоча б елементарний ноутбук та мікшер....


 
Vlad-offДата: Вівторок, 2009 Лютий 17, 22:20 | Сообщение # 24
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 20
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (camaro)
не дають виступити? а ти ходив, пробивав? на рахунок булі і джина то ти так погано про них не виражайся....по перше вони вже досвідчені і знають що та як робити...а ти собі купи для початку хоча б елементарний ноутбук та мікшер....

Я щось не зрозумів, а що я такого поганого про Джина і Булю сказав,я їх поважаю за те що вони,ти-ваші друзі одні з небагатьох які пропагандують клубну музику в Червонограді.Але просто всі про мене думають так же як і ти.Це що в мене нема ноутбука і мікшера не означає що я гілімий Dj, це не означає що я не знаю що та як робити.Це що я знаю що та як робити тобі можуть підтвердити як мінімум 20 не останніх Львівських Dj-їв.А це мені здається щось таки означає!А на рахунок того чи я пробивав - Да пробивав "У Давида" їхні діджеї як взнали що я там хочу виступити чуть не побили мене.У Хайку ти обіцяв попробувати домовитись, але щось мовчиш.На треку придумують тупі відмазки,тіпа адміністратор не дозволяє,а коли я попросив дати мені номер адміна-відмовились мотивуючи це тим що, нема мені про що з ним говорити.
 
camaroДата: Середа, 2009 Лютий 18, 09:48 | Сообщение # 25
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Vlad-off)
Я щось не зрозумів, а що я такого поганого про Джина і Булю сказав,я їх поважаю за те що вони,ти-ваші друзі одні з небагатьох які пропагандують клубну музику в Червонограді.Але просто всі про мене думають так же як і ти.Це що в мене нема ноутбука і мікшера не означає що я гілімий Dj, це не означає що я не знаю що та як робити.Це що я знаю що та як робити тобі можуть підтвердити як мінімум 20 не останніх Львівських Dj-їв.А це мені здається щось таки означає!А на рахунок того чи я пробивав - Да пробивав "У Давида" їхні діджеї як взнали що я там хочу виступити чуть не побили мене.У Хайку ти обіцяв попробувати домовитись, але щось мовчиш.На треку придумують тупі відмазки,тіпа адміністратор не дозволяє,а коли я попросив дати мені номер адміна-відмовились мотивуючи це тим що, нема мені про що з ним говорити.
Справа в тому, що в хайку пацани іграють на власній техніці, тому навряд чи захочуть прийняти тебе, що називається "на халяву". Власне через це і мовчу, не хочу розкидатися пустими словами, зрозумій мене правильно. А щодо твого досвіду, то я здається не казав, що ти галімій DJ, я ж навіть з тобою в лице не знайомий, так що тут ти вже перегнув палку...що стосується трека, то я сам в шоці від їх політики - там теж наші хотіли вечірку організувати - не дозволили, грубо кажучи без пояснення причин. І наостанок - зарееструйся тут розкажи про себе, запиши свій мікс, вивіси ссилку на сайт...


 
lib@Дата: Четвер, 2009 Лютий 19, 13:41 | Сообщение # 26
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Гарно підмітив camaro. Зараєструйся чоловіче тут, виклади ту свій мікс, а далі буде видно. А Джин з Бульою практично ветерани нашої клубної культури, вони хочуть щось робити і роблять. Так що заяви спочатку про себе, а далі думаю час покаже і справедливість переможе.

Л И Б @
 
Vlad-offДата: Четвер, 2009 Лютий 19, 20:13 | Сообщение # 27
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 20
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
camaro, lib@,
Я вже є "тут",Скоро буде сет.
P.S. І все ж таки liba ти знову мені дорікаєш за Джина і Булю. cкопіюй і поясни мені ці слова в яких я погано виражаюсь про них, бо я здається про них нічого поганого не сказав.


Сообщение отредактировал Vlad-off - Субота, 2009 Лютий 21, 04:01
 
lib@Дата: Неділя, 2009 Лютий 22, 12:59 | Сообщение # 28
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Я нікому ні за що не дорікаю, просто мене реально вбивають фрази типу: я хотів мені не дали цього зробити і тому подібне. А за джина і булю просто наголошую, що це ті на кому наша клубна культура тримається. Плюс наприклад джин при набагато менших можливостях у минулому зміг добитися того, чого дууууужеее хотів. Як що він захоче, то розкаже тобі секрет свого успіху.
"Це що в мене нема ноутбука і мікшера не означає що я гілімий Dj, це не означає що я не знаю що та як робити.Це що я знаю що та як робити"-а те що вони в тебе є, ще не означає, що ти супер діджей.


Л И Б @
 
nikolДата: Неділя, 2009 Лютий 22, 18:58 | Сообщение # 29
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
а чого фотографій з треку так мало????там вчора ходив пацан казав будуть фотки,але їх нема cry
 
camaroДата: Понеділок, 2009 Лютий 23, 17:20 | Сообщение # 30
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (nikol)
а чого фотографій з треку так мало????там вчора ходив пацан казав будуть фотки,але їх нема
вже є!!! тільки по перше: мене підкачав провайдер. на вихідних не було нету, по-друге з тих 100 чи 150 фоток які я зробив я вибираю найкращі...народ. вибачте за затримку...


 
Форум » 4ervonograd.at.ua » Музика » Червоноградські дискотеки (обговорення подій)
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Опції повідомлення:
Код безпеки: