ВХІД Червоноградські дискотеки - Сторінка 5 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: mgc, camaro, Vlad-off, Maxwell  
Форум » 4ervonograd.at.ua » Музика » Червоноградські дискотеки (обговорення подій)
Червоноградські дискотеки
Де класніше
mgcДата: Середа, 2009 Березень 18, 17:09 | Сообщение # 61
меломан =)
Группа: Администраторы
Сообщений: 62
Награды: 0
Репутация: 6
Статус: Offline
маленькі спроби були 2007 році в "Чарлі" ефекти був вражаючий, тоді були тематичні вечірки)
а люди яких обєднувала улюблена музика створювали неперевершену атмосферу
Quote (brytva)
DRUM & BASS ВЖЕ ВМЕР ДАВНИМ ДАВНО

помер хібащо для тебе )))
клубна культура в нас зараз тільки більш менш почала розвиватись))
слухаю драмчик вже більше 10 років) і знаю ще десь сотні три таких фанатів як і я ) драм паті було би в самий раз)))
 
brytvaДата: Четвер, 2009 Березень 19, 14:20 | Сообщение # 62
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Fran4eska)
Якшо робити шось грандіозне і запрошувати відомих діджеїв,то і квиток буде коштувати відповідно...Тому,знаючи наш народ, не багато прийде.... Так шо ви там казали про
Quote (brytva)

ХА ХА biggrin БІДНА ПАТІ ДЛЯ БІДНИХ КЛАБЕРІВ І ГРОШЕЙ БАГАТО НЕТРЕБА
 
Ole4kaДата: Четвер, 2009 Березень 19, 15:39 | Сообщение # 63
Прекрасна половина нашого сайту
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
З ваших слів я зрозуміла що "Трек" це на даний час найкращий бар good .Я деякий час проживаю за межами України і хотіла би бути в курсі всіх подій м.Червонограда.Що ви можете розповісти про цей дискобар,який там збирається контингент? Тому що коли я повернусь,хотілось би знати місця де можна віддірватися smile
 
camaroДата: Четвер, 2009 Березень 19, 18:21 | Сообщение # 64
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Ole4ka)
З ваших слів я зрозуміла що "Трек" це на даний час найкращий бар .Я деякий час проживаю за межами України і хотіла би бути в курсі всіх подій м.Червонограда.Що ви можете розповісти про цей дискобар,який там збирається контингент? Тому що коли я повернусь,хотілось би знати місця де можна віддірватися
це новий диско-клуб, відкрився літом. досить непоганий заклад, велике приміщення, на вході дрескод та охорона. малолетки часом проскакують, але повального засилля немає, музика в основному house, electrohouse, хоча 20.03.2009 тобто завтра відбудеться техновечірка. фотки можеш подивитися тут


 
Ole4kaДата: Четвер, 2009 Березень 19, 19:16 | Сообщение # 65
Прекрасна половина нашого сайту
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Ого! wacko Накінець у місті Червонограді появилось щось пристойне. smile Дякую за інформацію і фотки обов"язково подивлюсь. good good good
 
brytvaДата: П`ятниця, 2009 Березень 20, 22:40 | Сообщение # 66
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Ole4ka)
Ого! wacko Накінець у місті Червонограді появилось щось пристойне. smile Дякую за інформацію і фотки обов"язково подивлюсь. good good good

ДИВИСЬ НЕРОЗЧАРУЙСЯ !!!!
 
4ervonogradДата: Субота, 2009 Березень 21, 11:30 | Сообщение # 67
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 75
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (brytva)
ДИВИСЬ НЕРОЗЧАРУЙСЯ !!!!

ПЕСИМІСТИЧНО)))
 
Ole4kaДата: Субота, 2009 Березень 21, 15:36 | Сообщение # 68
Прекрасна половина нашого сайту
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Дивилась фотки,мені сподобалось. good Так як для Червонограда навіть дуже класно.Як повернусь,першим ділом завітаю туди cranky rah
 
camaroДата: Субота, 2009 Березень 21, 15:38 | Сообщение # 69
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Ole4ka)
ПЕСИМІСТИЧНО)))

Quote (Ole4ka)
Дивилась фотки,мені сподобалось. Так як для Червонограда навіть дуже класно.Як повернусь,першим ділом завітаю туди
а вечеруха була класна, хочу повтору))) до речі фотки з вечірки тут всі інші будуть завтра-понеділок. іду я робити машину і пити горілку smile


 
NeoNixДата: Субота, 2009 Березень 21, 16:53 | Сообщение # 70
pro.Side
Группа: Администраторы
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Drum & Bass - Помер ? :))) хмммммм.... ну як для кого О.о, всі просто думають шо D'n'B - це наглий бум цик цик і більше нічого, але хто слухає D'n'B і шарить, ш ов D'n'B є багато підстилів, і полюбе кожній людині якийсь з цих підстилів понравиться полюбе О.о, в драмі канає всьо, від наглої попси, до хардкору, я іграв в Вінниці, в Трускавці, в Ужгороді і т.д. і т.п. і знаю шо на всьо є свої слухачі, і шо народ збирається, десь люблять жесть а десь лайт і ніде він не вмер, це просто самий молодий стиль музики зі всієї існуючої, так шо треба парафінити зразу того в чому так сказати "не шариш" і не цікавишся =) всі люблять Drum'n'Bass, даже моя бабулька хахахахахаа ржу =))))))))))

Шоб розвивати клубну культуру на ТРЕК (АЕРО) - треба робити шоу тематичних вечірок, а шоб це робити треба запрошувати діджеїв, хотя би зі Львова і по різним стилям, і поставити діджея на видне місце, коли народ бачить як діджей працює - то так набагато цікавіше, чим просто слухати і ковбаситися =). Я б дуже радив привезти DJ Tonik'у зі Львова, вона перша DJ Леді України, іграє кльово, в стилі Drum'n'Bass, хто знає той знає, як би ви побачили як вона працює на вінілах і іграє легкий Drum'n'Bass (Intelligent, Liquid, DrumFunk, Атмосферік) - то ви б зацінили =))) Шарить вона в психології-танцполу =)))


Drum and Bass, BreakBeat, BreakZ
 
camaroДата: Субота, 2009 Березень 21, 21:47 | Сообщение # 71
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (NeoNix)
Шоб розвивати клубну культуру на ТРЕК (АЕРО) - треба робити шоу тематичних вечірок, а шоб це робити треба запрошувати діджеїв, хотя би зі Львова і по різним стилям, і поставити діджея на видне місце, коли народ бачить як діджей працює - то так набагато цікавіше, чим просто слухати і ковбаситися =). Я б дуже радив привезти DJ Tonik'у зі Львова, вона перша DJ Леді України, іграє кльово, в стилі Drum'n'Bass, хто знає той знає, як би ви побачили як вона працює на вінілах і іграє легкий Drum'n'Bass (Intelligent, Liquid, DrumFunk, Атмосферік) - то ви б зацінили =))) Шарить вона в психології-танцполу =)))
до речі Veronika досить якісно відіграла свій сет...якщо я не помиляюся, це вона іграла з Toniko'ю на jeans parad'i 2007 року у львові....


 
NeoNixДата: Понеділок, 2009 Березень 23, 15:33 | Сообщение # 72
pro.Side
Группа: Администраторы
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Да тьотка Veronika шарить, да вона здається іграла з Тоньою =)

Drum and Bass, BreakBeat, BreakZ
 
MaxwellДата: Понеділок, 2009 Квітень 20, 09:25 | Сообщение # 73
Trance Music Listener
Группа: Модератори
Сообщений: 113
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
О побачив афішу якого-то клюбу в Соснівці)) Шо ето такое? biggrin яка там атмосфера?

 
camaroДата: Понеділок, 2009 Квітень 20, 11:58 | Сообщение # 74
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Maxwell)
О побачив афішу якого-то клюбу в Соснівці)) Шо ето такое? яка там атмосфера
колись була класна, зараз не знаю, давно там не бував....


 
Vlad-offДата: Середа, 2009 Квітень 22, 14:25 | Сообщение # 75
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 20
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Maxwell)
О побачив афішу якого-то клюбу в Соснівці)) Шо ето такое? яка там атмосфера?

Прикольний,уютний,клубчик,з розмальованими графіті стінами(розмальовувати приїжджав художник з Києва)Атмосфера супер. Єдиний але мабуть головний мінус - ну дуже він вже маленький.
 
Форум » 4ervonograd.at.ua » Музика » Червоноградські дискотеки (обговорення подій)
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Опції повідомлення:
Код безпеки: