ВХІД Перспектива розвитку нічного клубного життя в нашому місті. - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: mgc, camaro, Vlad-off, Maxwell  
Форум » 4ervonograd.at.ua » Музика » Перспектива розвитку нічного клубного життя в нашому місті. (Пишіть все що думаєте по цьому питанню.)
Перспектива розвитку нічного клубного життя в нашому місті.
Перспектива розвитку нічного клубного життя в нашому місті - утопія чи реальність?
NeoNixДата: Понеділок, 2009 Січень 19, 19:44 | Сообщение # 16
pro.Side
Группа: Администраторы
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Шоб розкрутити клуб, треба робити всьо правильно, даже всякі дрібниці переглядати і робити правильно, а то в нас в Червонограді народ тусить в клуб і він не знає хто за пультом, шо за музло валить, а валить постійно майже "попса" яка вже 100 раз проїлася до гланд, і завжди приходиш в різні клуби в Червонограді і всюди однакові Треки... тупо Брєд О.о

Drum and Bass, BreakBeat, BreakZ
 
MaxwellДата: Вівторок, 2009 Січень 20, 13:10 | Сообщение # 17
Trance Music Listener
Группа: Модератори
Сообщений: 113
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Мене бентежить одне що в клуби лізуть не тільки любителі клубняка а й всяка гопота яка після прийняття допінгу починає робити дебож, я ще б запровадив фейсконтроль якщо намічяється хороше паті! roll І музика повинна звучати не тільки для дівчат на замовлення як вони люблять підлещуватись до діджеїв типу включи те чи постав інше, ми всі рівні!!! Алкоголю мінімум і все в порядку, адже хочеться приємного відпочинку!

 
camaroДата: Вівторок, 2009 Січень 20, 17:04 | Сообщение # 18
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Maxwell)
Мене бентежить одне що в клуби лізуть не тільки любителі клубняка а й всяка гопота яка після прийняття допінгу починає робити дебож, я ще б запровадив фейсконтроль якщо намічяється хороше паті! І музика повинна звучати не тільки для дівчат на замовлення як вони люблять підлещуватись до діджеїв типу включи те чи постав інше, ми всі рівні!!! Алкоголю мінімум і все в порядку, адже хочеться приємного відпочинку!

фейс контроль це нормальне поняття у всіх поважаючих себе клубах. і ніяких ексцесів не буває. нема гопоти, нефорів, всі відпочивають нормально, як правило не переживають за мобілки. складається враження що власники червоноградських клубів просто хочуть як можна більше народу всунути в клуб, а там будь як буде....


 
MaxwellДата: Вівторок, 2009 Січень 20, 19:29 | Сообщение # 19
Trance Music Listener
Группа: Модератори
Сообщений: 113
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Ось це "будь як буде" і погано сказується на наші вечірки, бувало йдеш попід чарлі а там масовка носиться по ступеньках angry в голові одне як можна поважати такий клуб це перше, по друге якщо вже на то пішло чи впевнений ти що вернешся цілий з тої паті адже хочеться щоб паті тривали не до 10 години а до 12 а то й 1 години!
Якби це прочитали потрібні люди вни б зрозуміли мій натяк sweated


 
camaroДата: Неділя, 2009 Січень 25, 17:33 | Сообщение # 20
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Maxwell)
Ось це "будь як буде" і погано сказується на наші вечірки, бувало йдеш попід чарлі а там масовка носиться по ступеньках в голові одне як можна поважати такий клуб це перше, по друге якщо вже на то пішло чи впевнений ти що вернешся цілий з тої паті адже хочеться щоб паті тривали не до 10 години а до 12 а то й 1 години! Якби це прочитали потрібні люди вни б зрозуміли мій натяк
те чарлі давно вже треба переробити, змінити назву....та що говорити, ідей багато, грошей мало, шукаю інвестора!!!


 
NeoNixДата: Неділя, 2009 Січень 25, 17:39 | Сообщение # 21
pro.Side
Группа: Администраторы
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Ага, раз попалася така дура в клубі коли було D'n'B паті під організацією FUNKMASTERS, підходить дура. і каже: "маєш шоь прікольне руске ?" я кажу: "Ти дура. бачиш шо я іграю з пластінок, мені шо спіцально для тебе їх замовляти чи шо ? ти прийшла в клуб, чи до КЛЮБУ ?)))" ото вона мене потішила, потім ше довго і нудно з того ржали =)))

Drum and Bass, BreakBeat, BreakZ
 
camaroДата: Неділя, 2009 Січень 25, 17:50 | Сообщение # 22
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (NeoNix)
Ага, раз попалася така дура в клубі коли було D'n'B паті під організацією FUNKMASTERS, підходить дура. і каже: "маєш шоь прікольне руске ?" я кажу: "Ти дура. бачиш шо я іграю з пластінок, мені шо спіцально для тебе їх замовляти чи шо ? ти прийшла в клуб, чи до КЛЮБУ ?)))" ото вона мене потішила, потім ше довго і нудно з того ржали =)))
яскравий приклад відсутності елементарної клубної культури і клубного розуміння в червоноградської молоді...


 
MaxwellДата: Понеділок, 2009 Січень 26, 10:37 | Сообщение # 23
Trance Music Listener
Группа: Модератори
Сообщений: 113
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
biggrin Мда, народ пішов безтолковий, прочитати на стовпі рекламу вже впадляк, що сьогодні буде в "КЛЮБІ"
(яка музика ) smile . Треба напевно розжовувати вже при вході вішати афішу якусь happy


 
camaroДата: Понеділок, 2009 Січень 26, 17:21 | Сообщение # 24
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Maxwell)
Мда, народ пішов безтолковий, прочитати на стовпі рекламу вже впадляк, що сьогодні буде в "КЛЮБІ" (яка музика ) . Треба напевно розжовувати вже при вході вішати афішу якусь

відповідний фейс-контроль, щоб попсова гопота не ходила туди. крім того "дошку пошани" для особливо "активних" відвідувачів+вхід 50грн як мінімум, от тоді порядок буде...


 
MaxwellДата: Вівторок, 2009 Січень 27, 12:02 | Сообщение # 25
Trance Music Listener
Группа: Модератори
Сообщений: 113
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (camaro)
+вхід 50грн як мінімум

Це напевно коли щось серйозне намічається ти маєш на увазі wink

Взагалі мені здається "Строгий Фейсконтроль" (можливий дресконтроль 50х50) і ставити при вході не бабу Олю чи як там а нормальних двох бугаїв happy порядок перш за все!


 
camaroДата: Вівторок, 2009 Січень 27, 16:51 | Сообщение # 26
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Maxwell)
Це напевно коли щось серйозне намічається ти маєш на увазі Взагалі мені здається "Строгий Фейсконтроль" (можливий дресконтроль 50х50) і ставити при вході не бабу Олю чи як там а нормальних двох бугаїв порядок перш за все!
я маю на увазі що КОЖНА вечірка повинна бути на серйозному рівні. а народ в нас любить погуляти, тож платитимуть, це 100%. Двох бугаїв це тільки на вході+дати їм в руки металодетектор і щоб шманали на наявність наркоти+ще один бугай прогулюється по танцполі. так, для підтримки порядку та забезпечення безпеки грошовитих клієнтів...а бабу олю заставити прибирати після паті.


 
MaxwellДата: Середа, 2009 Січень 28, 22:59 | Сообщение # 27
Trance Music Listener
Группа: Модератори
Сообщений: 113
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Цікаво який клуб зробить старт в правельне русло клубного розвитку нашого міста? Щоб клабери збирались і відривались по повній smile

 
camaroДата: Понеділок, 2009 Лютий 02, 00:30 | Сообщение # 28
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Maxwell)
Цікаво який клуб зробить старт в правельне русло клубного розвитку нашого міста? Щоб клабери збирались і відривались по повній

найбільші шанси мають на мою думку hike bar & pid sudom


 
NeoNixДата: Середа, 2009 Лютий 04, 17:37 | Сообщение # 29
pro.Side
Группа: Администраторы
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Блін шоб роздуплити народ і зробити його "клубним" треба цим займатися і робити тематичні вечірки, тоді помаленьку почнуть привикати шо не буде такого "а яка там музика, а постав шось нормальне" і тому подібне ))) просто робляться тематичні вечірки по конкретних стилях музики а не то шо людям подобається попса шо по ТВ круглосуточно іграє і всьо О.о так то канєшно ніякого розвитку не буде ,у Львові чомусь не питають там а шо буде іграти і тому подібне, народ іде тусити бо знають який діджей там шпіляє і ппц ))) і вони знають яка вже буде музика )

Drum and Bass, BreakBeat, BreakZ
 
camaroДата: Четвер, 2009 Лютий 05, 21:25 | Сообщение # 30
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (NeoNix)
Блін шоб роздуплити народ і зробити його "клубним" треба цим займатися і робити тематичні вечірки, тоді помаленьку почнуть привикати шо не буде такого "а яка там музика, а постав шось нормальне" і тому подібне ))) просто робляться тематичні вечірки по конкретних стилях музики а не то шо людям подобається попса шо по ТВ круглосуточно іграє і всьо О.о так то канєшно ніякого розвитку не буде ,у Львові чомусь не питають там а шо буде іграти і тому подібне, народ іде тусити бо знають який діджей там шпіляє і ппц ))) і вони знають яка вже буде музика )
тут біда в іншому - власники клубів не думають ні про що більше, як про свій прибуток. і тому хочуть мати різнопланову музику щоб туди ходила різнопланова гопота. наслідки бувають. але наші звикли жити сьогоднішнім днем...


 
Форум » 4ervonograd.at.ua » Музика » Перспектива розвитку нічного клубного життя в нашому місті. (Пишіть все що думаєте по цьому питанню.)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Опції повідомлення:
Код безпеки: