ВХІД хабарництво - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ticto, camaro, Андрюхин  
Форум » 4ervonograd.at.ua » Політика » хабарництво (все, що стосується теми хабарництва)
хабарництво
sonechkoДата: П`ятниця, 2010 Червень 25, 16:07 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
сьогодні прочитала наступну новину:

"у Львівській області 23 червня затримали на гарячому під час отримання хабара одного з держслужбовців Жидачівського району Львівської області.
В УБОЗ надійшла заява мешканця Львова про те, що заступник начальника держуправління земельних ресурсів у Жидачівському районі вимагає від нього хабар на $500 за виготовлення необхідних документів на земельну ділянку, яка йому належить.
Під час одержання хабара держслужбовця 5 категорії 11 рангу було затримано на гарячому".

Мене особисто дуже тішать такі випадки! Влада повинна боротися із хабарництвом, тому цей є хорошим знаком, як на мене...

Поділіться чи у вас є якісь випадки, повязані із хабарництвом?

 
camaroДата: Понеділок, 2011 Січень 31, 17:30 | Сообщение # 2
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Судячи з твоїх слів, наше рідне МРЕО треба повністю пересадити. Там взятки беруть всі, але люди ж самі навчилися їх давати - так простіше. Розмір взяток - це вже десяте питання, а наразі, особисто мені легше проходити ТО корупційним методом.

 
CraigBarДата: Понеділок, 2023 Березень 27, 03:27 | Сообщение # 3
Группа: Гости






<a href=https://incli.ru/catalog/konditsionery/bytovye_konditsionery/kanalnye/v_pomeshchenie_do_50_kv_m_kanalnye/royal_clima_co_d_18hnbi_co_e_18hnbi.html>co-d 18hnbi eu co-e 18hnbi eu</a>
 
ExitticДата: Понеділок, 2024 Березень 11, 11:15 | Сообщение # 4
Группа: Гости





<a href="https://datasets.wri.org/user/hydroxychloroquine">200 mg plaquenil</a> How do branded medicines impact the accessibility of medications in developing countries.
 
Форум » 4ervonograd.at.ua » Політика » хабарництво (все, що стосується теми хабарництва)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Опції повідомлення:
Код безпеки: