ВХІД Червоноградські дівчата - Сторінка 2 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: 4ervonograd, NeoNix, Vlad-off, nezabudka  
Форум » 4ervonograd.at.ua » Різні теми » Червоноградські дівчата (Червоноградські дівчата)
Червоноградські дівчата
АндрюхинДата: Понеділок, 2009 Лютий 02, 14:08 | Сообщение # 16
Дика чоткий пацан
Группа: Администраторы
Сообщений: 21
Награды: 0
Репутация: 555
Статус: Offline
Quote (Svetik)
всім привіт.скажу вам хлопці одне,просто не кожна дівчина знає як правильно привернути вашу увагу,їй це може здаватись хорошою ідеєю,а вам буде смішно.Просто запамятайте ,що не завжди перше враження правдиве,давайте їм другий шанс,щоб вони могли показати які вони насправді хороші і милі.

я с тобой согласен!


 
NeoNixДата: Середа, 2009 Лютий 04, 17:41 | Сообщение # 17
pro.Side
Группа: Администраторы
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Да тут правий, бо дівчата зовсім по іншому думають )))) того їх і не розумієм )))))) АЛЕ ХОЧА і можуть захотіти і взнати як привернути увагу, шоб не виглядати в наших очах "дурами" ))))

Drum and Bass, BreakBeat, BreakZ
 
camaroДата: Четвер, 2009 Лютий 05, 21:20 | Сообщение # 18
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (NeoNix)
Да тут правий, бо дівчата зовсім по іншому думають )))) того їх і не розумієм )))))) АЛЕ ХОЧА і можуть захотіти і взнати як привернути увагу, шоб не виглядати в наших очах "дурами" ))))
вони просто не хочуть по простому зрозуміти хлопців, трішки ввійти в їх роль, хочуть все і зразу...а так не буває, і ми пацани як ніхто це розуміємо...


 
powermasterДата: Середа, 2009 Лютий 18, 21:18 | Сообщение # 19
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Svetik)
Просто запамятайте ,що не завжди перше враження правдиве,давайте їм другий шанс,щоб вони могли показати які вони насправді хороші і милі.

Цілком і повністю згідний - завжди треба давати їм другий шанс! love smile


PowerMaster - Всеукраинский портал высокоинтенсивного тренинга

Работа в Интернете без вложений - начни с нуля!

 
camaroДата: Четвер, 2009 Лютий 19, 10:12 | Сообщение # 20
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (powermaster)
Цілком і повністю згідний - завжди треба давати їм другий шанс!
ой ,не завжди, отак дасиш їм цей шанс 2-3-4 рази підряд, обкатають тебе та і будуть їздити на тобі, нібито їм все можна а тобі не можна...і не спригнеш


 
powermasterДата: Четвер, 2009 Лютий 19, 12:03 | Сообщение # 21
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (camaro)
ой ,не завжди, отак дасиш їм цей шанс 2-3-4 рази підряд, обкатають тебе та і будуть їздити на тобі, нібито їм все можна а тобі не можна...і не спригнеш

І то правда... Тому і про це треба завжди пам"ятати: є межа, через яку ні в якому разі не можна переступати... Та й взагалі - ми в будь-якому випадку повинні В ПЕРШУ ЧЕРГУ ЧІТКО СОБІ ПРЕДСТАВЛЯТИ, ЧОГО ХОЧЕМО МИ, а потім уже шукати те, що нам потрібно... Інакше практично в 99% випадків пізніше виявиться, що це зовсім не те, чого ми хотіли... А щось міняти може бути уже запізно...

З.І. До речі - те саме однаковою мірою стосується і дівчат.


PowerMaster - Всеукраинский портал высокоинтенсивного тренинга

Работа в Интернете без вложений - начни с нуля!

 
camaroДата: Понеділок, 2009 Лютий 23, 17:27 | Сообщение # 22
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (powermaster)
І то правда... Тому і про це треба завжди пам"ятати: є межа, через яку ні в якому разі не можна переступати... Та й взагалі - ми в будь-якому випадку повинні В ПЕРШУ ЧЕРГУ ЧІТКО СОБІ ПРЕДСТАВЛЯТИ, ЧОГО ХОЧЕМО МИ, а потім уже шукати те, що нам потрібно... Інакше практично в 99% випадків пізніше виявиться, що це зовсім не те, чого ми хотіли... А щось міняти може бути уже запізно... З.І. До речі - те саме однаковою мірою стосується і дівчат.
справа в тому що ідеальних дівчат не буває, кожна зі своїми замашками. отут то і треба вибрати які замашки ти терпітимеш а які не терпітимеш, і на підставі вищепроаналізованого вибирати собі дівчину. це вже половина успіху...


 
powermasterДата: Вівторок, 2009 Лютий 24, 21:50 | Сообщение # 23
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (camaro)
справа в тому що ідеальних дівчат не буває, кожна зі своїми замашками. отут то і треба вибрати які замашки ти терпітимеш а які не терпітимеш, і на підставі вищепроаналізованого вибирати собі дівчину. це вже половина успіху...

Згідний. Хоча заради справедливості все ж слід сказати, що й ми далеко не ідеальні: "з замашками" буваємо і ми, іноді навіть з дуже крутими замашками... snap smile І досить часто ці наші замашки навіть нам не на користь, не те що дівчатам... Тому тут уже це питання потребує спільного вирішення.


PowerMaster - Всеукраинский портал высокоинтенсивного тренинга

Работа в Интернете без вложений - начни с нуля!

 
camaroДата: Вівторок, 2009 Лютий 24, 22:27 | Сообщение # 24
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (powermaster)
Згідний. Хоча заради справедливості все ж слід сказати, що й ми далеко не ідеальні: "з замашками" буваємо і ми, іноді навіть з дуже крутими замашками... І досить часто ці наші замашки навіть нам не на користь, не те що дівчатам... Тому тут уже це питання потребує спільного вирішення.
за справедливість +1, бо ідеальних пар немає, є пари, які розуміють що в кожного з них є недоліки, які не повинні псувати відносин...


 
powermasterДата: Четвер, 2009 Лютий 26, 19:47 | Сообщение # 25
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (camaro)
за справедливість +1

За +1 дякую!

Quote (camaro)
є пари, які розуміють що в кожного з них є недоліки, які не повинні псувати відносин...

От саме таку пару я б з впевненістю назвав ідеальною...


PowerMaster - Всеукраинский портал высокоинтенсивного тренинга

Работа в Интернете без вложений - начни с нуля!

 
appleДата: Четвер, 2009 Березень 05, 00:29 | Сообщение # 26
Прекрасна половина нашого сайту.
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
хм...недоліки...і чого б це тільки таке шукати в людях...паритись цим ...

отакої... я 1/2 прекрасного цього сайту
 
camaroДата: Четвер, 2009 Березень 05, 13:18 | Сообщение # 27
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (apple)
хм...недоліки...і чого б це тільки таке шукати в людях...паритись цим ...
прочитай уважніше мій пост, і ти зрозумієш ЩО саме я мав на увазі. а недоліків шукати не можна. їх треба просто не замічати. або в крайньому разі прощати. бо інакше стосунків не буде


 
powermasterДата: Четвер, 2009 Березень 05, 22:20 | Сообщение # 28
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Щодо недоліків - тут варто би дещо прояснити, оскільки, як я зрозумів, відбулася підміна понять. Справа в тому, що НЕДОЛІКИ як такі - це така річ, яку МОЖНА й ТРЕБА вишукувати і помічати! І намагатися їх позбутися будь-якою ціною: як своїх, так і своєї обраниці. Інша річ, що ми можемо вважати недоліками речі, які зовсім ними не є, наприклад: багато хто з нас полюбляє футбол, який більшість дівчат терпіти не можуть; і навпаки - дехто з дівчат днями напроліт дивиться "Дом 2", який до речі теж більшість з нас терпіти не можуть. Але оскільки вони не являються шкідливими як фізично, так і морально (хоча щодо моралі тут ще можна посперечатися, особливо "Дом 2"... smile ) - значить це зовсім не недоліки, а просто індивідуальні захоплення, з якими повинні рахуватися як ми, так і вони, і це цілком природньо!
А от щодо інших "замашок", наприклад таких як куріння, вживання алкоголю чи дечого "похлєще" - це вже справжні недоліки, яких треба неодмінно позбутися, бо вони є справді шкідливими у всіх аспектах, такі недоліки ніколи не минають безслідно не тільки для тих, у кого він є, а й для всіх його близьких і рідних людей...


PowerMaster - Всеукраинский портал высокоинтенсивного тренинга

Работа в Интернете без вложений - начни с нуля!

 
appleДата: П`ятниця, 2009 Березень 06, 13:00 | Сообщение # 29
Прекрасна половина нашого сайту.
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
звісно кожен по-своєму правий...
просто я підсумовую в загальному,а не тільки цей форум...
ми всі залежні,і це факт (сигарети,алкоголь,футбол,Дом2,3,6,10....кава,жратва,комп чи мобіла...пра? можна все перечисляти) я про те, що думаю ви дуже узагальнили дівчат з шкідливими звичками, може ви не звертаєте увагу на тих "не шкідливих" бо вони не так помітні,га?
я також жахаюся деградації чоловічої статі, яка як мені здається прогресує....алкоголізм,наркоманія,невідповідальність і т.д.
просто не вартує це перекидати на дівчачу проблему,вона є загальна....тепер вона вже навідь і дитяча,а це страшно


отакої... я 1/2 прекрасного цього сайту
 
camaroДата: П`ятниця, 2009 Березень 06, 16:13 | Сообщение # 30
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (apple)
я також жахаюся деградації чоловічої статі, яка як мені здається прогресує....алкоголізм,наркоманія,невідповідальність і т.д. просто не вартує це перекидати на дівчачу проблему,вона є загальна....тепер вона вже навідь і дитяча,а це страшно
ну не розписуйся за всіх і зразу, я ж не розписуюсь за жіночу логіку tongue


 
Форум » 4ervonograd.at.ua » Різні теми » Червоноградські дівчата (Червоноградські дівчата)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Опції повідомлення:
Код безпеки: