Як кинути пити назавжди самому

Алкоголь — це легальний наркотик, який, за статистикою, на регулярній основі вживає 8 з 10 росіян. Причому в більшості випадків людина не вважає себе хворим або залежним, навіть якщо п’є спиртне кожен день. Близько 20% активних росіян вживають алкоголь мінімум 3 рази в тиждень, ще майже 50% — раз на тиждень, і тільки 20 відсотків п’є рідше, ніж 2-3 рази в місяць. Але навіть вживаючи пару раз в місяць, людина набуває залежність як психологічну, так і фізіологічну. У цій статті ми розповімо про те, як кинути пити алкоголь самостійно, чому це слід робити і як не зірватися в черговий раз.

Введення

Всі знають, що алкоголь — це наркотик, що викликає звикання, не гірше героїну. Всі знають, що алкоголь — це отрута в будь-яких дозах, але все одно продовжують вживати. Самостійно зав’язати з алкоголем після декількох років вживання фактично неможливо — людина настільки звикає відпочивати з горілкою, пивом і вином, що просто не уявляє собі життя без випивки. Тому закінчують люди пити, тільки якщо реально кодуються, або стан здоров’я не дозволяє їм цього робити.

 

Вивчіть статистику — в сучасній Росії на кожного жителя, включаючи дітей і людей похилого віку, що припадає 18 літрів випитого чистого спирту, тоді як ще 30-50 років тому в СРСР випивали не більше 2 літрів на людину. Це веде до деградації населення, його вимирання і зниження загальної культури/грамотності. Тому ми рекомендуємо абсолютно всім людям переглянути ставлення до спиртного і якщо не повністю відмовитися від нього, то хоча б звести до вживання 1-2 разам в місяць.

Якщо в сім’ї є алкоголік, то побут в ній конфліктний і проблемний. Грошей на одяг та їжу часто не вистачає, діти і подружжя проживають в постійному стресі, в сім’ї часто виникають скандали і бійки. Така модель поведінки стає нормою для дітей, і вони повторюють її у дорослому житті.

 

Чи можна кинути пити самому?

Якщо ви хочете дізнатися, як кинути пити назавжди, то універсальної відповіді знайти не вийде. У кожного цей процес індивідуальний. Хтось просто відмовляється від вживання, усвідомлюючи небезпеку, хтось перебирає свою норму і ледь не вмирає при абсцесі, хто втрачає роботу чи повага друзів, після чого береться за розум. Але головне, що людина усвідомлює наявну проблему і намагається її вирішити. Без цього побороти згубну звичку неможливо. Пацієнт повинен поставити собі мету і йти до неї, інакше нічого у нього не вийде. Дуже часто процес відмови пов’язаний з повною заміною кола спілкування і навіть проживання — людині складно відмовитися від звички посидіти ввечері з питущими друзями, випити з колегами на черговому корпоративі або відзначити з сусідами покупку нових штанів. Пам’ятайте, що психологічна тяга до алкоголю дуже сильна, і впоратися з нею самостійно, без зміни звичок, досить складно.

Потрібно домогтися того, щоб пацієнт не мав вільного часу. Займіть себе роботою, знайдіть собі хобі, почніть відвідувати спортзал або басейн, щоб завести нові знайомства в непитущою середовищі. Хобі має приносити радість, захоплювати, живити адреналіном — ви зможете легко витіснити спиртне зі свого життя, отримавши щось нове і корисне. Головна мета — просто забути про горілку, пиво, вино — вам не знадобиться алкоголь, щоб добре проводити час.

 

Чим шкідливий алкоголь

Отже, ви вже знаєте, як почати боротися. Щоб підштовхнути вас, ми перерахуємо основний шкоду, яку завдає алкоголь людині:

  1. Псується здоров’я. Багато хто постійно випивають чоловіки помирають від проблем з серцем в 35-45 років. Спирт отруюють печінку і нирки, ЦНС, призводить до деформації судин, впливає на статеву функцію і знижує імунітет. Якщо людина п’є більше 10 років, то ризик народження здорового потомства прагне до нуля. У нього розвивається серцева недостатність, значно підвищується ризик появи раку і туберкульозу.
  2. Псуються соціальні відносини. В родині до алкоголіку ставляться вкрай негативно, багато друзів і знайомі відвертаються від постійно питущих людей, оскільки вони ведуть себе агресивно, постійно позичають гроші «до зарплати» та ін До того ж у стані алкогольного сп’яніння відбувається величезна кількість злочинів — крадіжок, вбивств, хуліганств та ін.
  3. Псується матеріальне становище. Спиртне сьогодні стоїть досить дорого, плюс до нього потрібна закуска, тому навіть традиційні посиденьки вилітають в копієчку. Людина перестає доглядати за собою, стежити за зовнішнім виглядом, він витрачає гроші на п’янку, а не на сім’ю, в результаті чого страждають абсолютно всі, пов’язані з алкоголіком. До того ж таких людей часто звільняють з роботи, оскільки вони неблагонадежны, та й запах перегару мало кому подобається.

Небезпечно кидати

Є міф, що не можна різко кидати пити, оскільки у людини може початися ломка. Це справедливо тільки в тому випадку, якщо пацієнт увійшов у запій і п’є більше 3-5 днів. В цьому випадку дійсно можна просто припинити пити — треба або відвезти його в лікарню, щоб прокапаться, або вивести з цього стану будинку за 2-3 дні. Якщо людина вживає нечасто і не входить в запій, то він може припинити пити без всяких проблем.

 

Чому не можна виходити з запою різко? Тому що організм отруєний алкоголем і альдегідами, він працює на спиртне, тому відмова може призвести до:

  1. Додаткового навантаження на серце.
  2. Підвищення тиску, надмірної навантаженні на судини.
  3. Виникнення інсультів та інфарктів.
  4. Галюцинацій. З-за впливу на ЦНС алкоголік може відчувати стійкі звукові і візуальні галюцинації.
  5. Впадати в депресію, яка закінчується серйозними психічними розладами та або навіть самогубством.

Тому якщо ви вже увійшли в запій, то виходити треба поступово і правильно (бажано медикаментозним способом). Або прочитайте про правила домашнього виходу з цього стану на нашому сайті.

Як кинути пити самостійно

Розберемо, як кинути пити алкоголь самому, не вдаючись до кодування або допомоги наркологів. Для цього вам потрібно захотіти впоратися зі своєю хворобою або хоча б усвідомити, що вона існує. Комусь допомагає кинути пити книга Аллена Карра, хтось сам доходить до того, що алкоголь — це отрута, і нічого доброго він не несе. Загалом, вам необхідно налаштуватися на те, що кинути — потрібно. Інакше ви скат на саме дно і помрете набагато раніше покладеного терміну.

Другий крок — це вироблення непереносимості. Досягти цього можна різними методами, але ми рекомендуємо використовувати традиційні домашні способи. До них відноситься:

  1. Міцний відвар звіробою. Купіть в аптеці, насипте 4 столових ложки в каструльку і залийте півлітра окропу міцного. Нехай настоїться близько півгодини, після чого приймайте засіб по 30-50 грам за раз 2 рази в день. Приблизно через 10-12 днів у вас виникне стійке відраза до всього спиртного.
  2. Придбайте в аптеці листя мучниці і заваріть 2 столових ложки в склянці окропу (можна додатково прокип’ятити суміш 5-10 хвилин). Приймайте цей відвар 4-6 разів на день.
  3. Візьміть кілограм вівса, добре промийте його, засипте в каструлю і залийте водою (можна взяти літр-півтора води, щоб все зерно було вкрите). Насипте в суміш близько 100 грам календули, прокип’ятіть відвар протягом 20-30 хвилин, після чого дайте йому відстоятися протягом 12 годин у теплому місці (можна закутати каструлю рушником). Пити відвар потрібно 3 рази в день, по повній 200-грамової чашці.

Тепер розглянемо настоянки, які добре допомагають виробити відраза до алкоголю. Наведемо три найбільш поширених рецепту:

  1. Корінь любистка і лавра заливається склянкою самогону чи горілки, настоянка настоюється 10-14 днів. Потім вона фільтрується і пропонується хворому (доза 50-100 грам). Він, не в силах побороти себе, випиває, після чого у нього починається сильна блювота. Повторний прийом викличе неприязнь до алкоголю.
  2. Листя європейської копытни запарюються в склянці міцного окропу і наполягають 10-14 днів в темному, прохолодному місці. Потім 100 г настойки змішують з 100 грамами горілки і пропонують хворому. Він випиває, в результаті чого починається сильна блювота. Ефект для закріплення повторюють ще раз.
  3. Золототисячник, полин і чебрець беруться в рівних дозах, по 1 столовій ложці. Суміш заливається окропом і настоюється 2-3 години. Потім її фільтрують і дають хворому по 50 грамів 4 рази на день.

Також можна застосовувати чай — він відмінно допомагає впоратися з спрагою, яку відчуває п’є. Використовуйте наступні рецепти:

  1. Візьміть по 15-20 грам сухої м’яти, полину, деревію. Залийте їх водою, додавши ягоди аїру і ялівцю (приблизно літр окропу). Нехай настоїться, після чого пийте по 2 рази в день.
  2. 30-40 грам полину, звіробою і деревію, 20 грам дягелю і кмину, 10 грам ялівцю і 30 м’яти. Всі ці інгредієнти перемішати і подрібнити. Потім берете столову ложку готової суміші, заливаєте її 250 мл окропу і пити 2 рази на день.

Людині, який намагається відійти від алкоголю, взагалі рекомендується пити якомога більше, щоб рідина разжижала кров і виводила залишки отрути. Пам’ятайте — кинути вживати алкоголь цілком можливо. Бути може, у вас не вийде з першого разу, і піде зрив, але якщо ви будете налаштовані на подолання хвороби і залежності, то зривів у вас буде все менше, а періоди тверезості — все більше. Видавлюйте спиртне з життя, заміщаючи його на щось цікаве, і у вас все вийде!



Погода в Шептицькому



ТАКСІ м.Червоноград






Нео-Радіо 100,5 FM
м.Червоноград
слухати онлайн плейлист привітання



ПІЦЕРІЯ ?
Всього відповідей: 77
Інтернет провайдер
Всього відповідей: 34

Бари , Кафе, ПАБи
Всього відповідей: 72


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0