ВХІД Перспектива розвитку нічного клубного життя в нашому місті. - Сторінка 3 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: mgc, camaro, Vlad-off, Maxwell  
Форум » 4ervonograd.at.ua » Музика » Перспектива розвитку нічного клубного життя в нашому місті. (Пишіть все що думаєте по цьому питанню.)
Перспектива розвитку нічного клубного життя в нашому місті.
Перспектива розвитку нічного клубного життя в нашому місті - утопія чи реальність?
Vlad-offДата: Субота, 2009 Лютий 07, 00:08 | Сообщение # 31
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 20
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (NeoNix)
Шоб розкрутити клуб, треба робити всьо правильно, даже всякі дрібниці переглядати і робити правильно, а то в нас в Червонограді народ тусить в клуб і він не знає хто за пультом, шо за музло валить, а валить постійно майже "попса" яка вже 100 раз проїлася до гланд, і завжди приходиш в різні клуби в Червонограді і всюди однакові Треки... тупо Брєд О.о

Я dj Закінчив Dj Shool Paradek Виступав у Львові, Стрию,Володимир-Волинську.Виступав з кращими Dj-ями Львова(Zero-cool, Gans, LakyLyke, MFRTIN EVERSON та ін.) і всі мене хвалили, я хотів зробити паті в одному Червоноградському клубі(В якому зараз іграє переважно попса і то їй по пів року), Але мене не взяли тому що Dj який там іграє не хоче щоб хтось іграв краще нього!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Сообщение отредактировал Vlad-off - Субота, 2009 Лютий 07, 00:09
 
camaroДата: Субота, 2009 Лютий 07, 12:36 | Сообщение # 32
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Vlad-off)
Я dj Закінчив Dj Shool Paradek Виступав у Львові, Стрию,Володимир-Волинську.Виступав з кращими Dj-ями Львова(Zero-cool, Gans, LakyLyke, MFRTIN EVERSON та ін.) і всі мене хвалили, я хотів зробити паті в одному Червоноградському клубі(В якому зараз іграє переважно попса і то їй по пів року), Але мене не взяли тому що Dj який там іграє не хоче щоб хтось іграв краще нього!!!!!!!!!!!!!!!!!!
хочеш відіграти паті? я поговорю з людьми, можливо вони будуть згідні, пиши мені в пп


 
mgcДата: Середа, 2009 Лютий 11, 11:09 | Сообщение # 33
меломан =)
Группа: Администраторы
Сообщений: 62
Награды: 0
Репутация: 6
Статус: Offline
Quote (NeoNix)
Блін шоб роздуплити народ і зробити його "клубним" треба цим займатися і робити тематичні вечірки, тоді помаленьку почнуть привикати шо не буде такого "а яка там музика, а постав шось нормальне" і тому подібне ))) просто робляться тематичні вечірки по конкретних стилях музики а не то шо людям подобається попса шо по ТВ круглосуточно іграє і всьо О.о так то канєшно ніякого розвитку не буде ,у Львові чомусь не питають там а шо буде іграти і тому подібне, народ іде тусити бо знають який діджей там шпіляє і ппц ))) і вони знають яка вже буде музика )

ми колись шось таке в чарлі організовували), було класно, кожен тиждень інший стиль музики, і люди які приходили знали на що ідуть а тому повертались додому з хорошим настроєм і позитивними емоціями, яких нашій молодьожі так не вистачає
 
camaroДата: Середа, 2009 Лютий 11, 15:11 | Сообщение # 34
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (mgc)
ми колись шось таке в чарлі організовували), було класно, кожен тиждень інший стиль музики, і люди які приходили знали на що ідуть а тому повертались додому з хорошим настроєм і позитивними емоціями, яких нашій молодьожі так не вистачає

вільний простір...яка чудова вечірка була, а тепер наша скотська влада не дозволяє навіть акустику на вулицю винести, а як побачуть пацана перед мікшером і вертушками то зеленіють зі злості...


 
Vlad-offДата: Четвер, 2009 Лютий 12, 02:22 | Сообщение # 35
Полковник
Группа: Модератори
Сообщений: 20
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (camaro)
вільний простір...яка чудова вечірка була, а тепер наша скотська влада не дозволяє навіть акустику на вулицю винести, а як побачуть пацана перед мікшером і вертушками то зеленіють зі злості...

+1
 
MaxwellДата: Середа, 2009 Лютий 18, 12:59 | Сообщение # 36
Trance Music Listener
Группа: Модератори
Сообщений: 113
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Vlad-off)
наша скотська влада не дозволяє навіть акустику на вулицю винести, а як побачуть пацана перед мікшером і вертушками то зеленіють зі злості

В їх очах цей захід приведе до "ЧП", (так як наше місто "НЕ ВМІЄ ВІДПОЧИВАТИ ПРАВЕЛЬНО") поганої репутації в області, що за собою потягне прибуття спецслужб які в свою чергу хамлять (буцімто в місті всі тварі, наркомани, дебожники і непотріб). ВИСНОВОК: треба поводити себе правельно в нашому, нашумівшому у всіх відомих і невідомих областях місті, щоб нам давали зелене світло на хороші та веселі паті, крапка! faint


 
camaroДата: Понеділок, 2009 Лютий 23, 17:28 | Сообщение # 37
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Maxwell)
В їх очах цей захід приведе до "ЧП", (так як наше місто "НЕ ВМІЄ ВІДПОЧИВАТИ ПРАВЕЛЬНО") поганої репутації в області, що за собою потягне прибуття спецслужб які в свою чергу хамлять (буцімто в місті всі тварі, наркомани, дебожники і непотріб). ВИСНОВОК: треба поводити себе правельно в нашому, нашумівшому у всіх відомих і невідомих областях місті, щоб нам давали зелене світло на хороші та веселі паті, крапка!
а реальний наслідок такий. що молодь тиняється без діла, пє і курить на броді а потім їх тягне на пригоди. не всіх звичайно, але статистика говорить сама за себе...


 
In4handsДата: Четвер, 2009 Лютий 26, 01:00 | Сообщение # 38
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
З'явиться споживач електронної музики, з'явиться і популізм. Залишається лише час від часу нагадувати слухачеві про різні напрямки. Інший варіант, створення корпоративних вечірок з різними напрямками в музиці.

Sombady screaaaaaAAAAam )
 
MaxwellДата: П`ятниця, 2009 Лютий 27, 09:31 | Сообщение # 39
Trance Music Listener
Группа: Модератори
Сообщений: 113
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (In4hands)
створення корпоративних вечірок з різними напрямками в музиці.

Хм... і хто як не ті самі "пацани" будуть ломитися на ті вечірки, це як ніби кинути собаці соковитий шмат м'яса.
На рахунок споживача, зараз кожний 5тий слухає електро та драм в тому числі і люди неправельного виховання.


 
camaroДата: П`ятниця, 2009 Лютий 27, 10:31 | Сообщение # 40
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Maxwell)
Хм... і хто як не ті самі "пацани" будуть ломитися на ті вечірки, це як ніби кинути собаці соковитий шмат м'яса. На рахунок споживача, зараз кожний 5тий слухає електро та драм в тому числі і люди неправельного виховання.
от мені в аеро подобається - дресс-код+провірка документів та металодетектор на вході, охорона нормальна, то там і порядок буде, а ті хто "ломиться " їм туди дорога закрита...


 
TarantuLДата: Субота, 2009 Лютий 28, 17:36 | Сообщение # 41
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Взяти те що було буквально рік назад і зарас...в плані розвитку клубної культури багато що змінилось і це лише початок...я у цьому впевнений! wacko
 
camaroДата: Субота, 2009 Лютий 28, 23:54 | Сообщение # 42
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (TarantuL)
Взяти те що було буквально рік назад і зарас...в плані розвитку клубної культури багато що змінилось і це лише початок...я у цьому впевнений!
хотілося б вірити, що наша червоноградська клубна "машина" не заглохне(чи не дай боже не перегріється двіжок) на самому старті красивої клубної гонки, яка забезпечить червоноградській молоді змістовний нічний відпочинок, а власникам закладів - стабільний прибуток, бо без цього теж нікуди....


 
mgcДата: Понеділок, 2009 Березень 02, 07:23 | Сообщение # 43
меломан =)
Группа: Администраторы
Сообщений: 62
Награды: 0
Репутация: 6
Статус: Offline
все в наших руках
 
appleДата: Четвер, 2009 Березень 05, 00:44 | Сообщение # 44
Прекрасна половина нашого сайту.
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
оце такої =))
дуже приємно було прочитати про Вільний простір...це ще хтось пам'ятає,супер...
є що згадати,було просто бомбово-мегово!!!!!


отакої... я 1/2 прекрасного цього сайту
 
camaroДата: Четвер, 2009 Березень 05, 13:13 | Сообщение # 45
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (apple)
оце такої =)) дуже приємно було прочитати про Вільний простір...це ще хтось пам'ятає,супер... є що згадати,було просто бомбово-мегово!!!!!
такі вечірки не забуваються...


 
Форум » 4ervonograd.at.ua » Музика » Перспектива розвитку нічного клубного життя в нашому місті. (Пишіть все що думаєте по цьому питанню.)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Опції повідомлення:
Код безпеки: