ВХІД Червоноградські дівчата - Сторінка 3 - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: 4ervonograd, NeoNix, Vlad-off, nezabudka  
Форум » 4ervonograd.at.ua » Різні теми » Червоноградські дівчата (Червоноградські дівчата)
Червоноградські дівчата
MaxwellДата: П`ятниця, 2009 Березень 06, 16:55 | Сообщение # 31
Trance Music Listener
Группа: Модератори
Сообщений: 113
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
В дівчат не логіка а інтуіція

 
powermasterДата: П`ятниця, 2009 Березень 06, 22:04 | Сообщение # 32
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (apple)
я про те, що думаю ви дуже узагальнили дівчат з шкідливими звичками, може ви не звертаєте увагу на тих "не шкідливих" бо вони не так помітні,га?

Що поробиш - така людська природа, що звертають увагу тільки на шкідливі звички, так і повинно бути! Набагато гірше, коли на них НЕ звертають уваги! А потім жаліються, що у них все не так, як того б хотілося: проблеми зі здоров"ям, з народжуваністю (у дівчат) і т. д... А таких проблем думаю ніхто з нас не хоче, правда? Тому може все ж варто час від часу "заглядати в майбутнє" на прикладі своїх друзів, знайомих чи просто випадкових людей, а не жити за принципом, що "все може відбутися з ким завгодно, тільки не зі мною"... Запам"ятайте: чудес не буває, як говорить українська народна мудрість: що посієш - те й пожнеш...
А щодо непомітності "нешкідливих" звичок - це не так: ми дуже й дуже їх цінуємо!!! Хоча можливо не завжди про це говоримо (а варто б!!!), але завжди цінуємо!

Додано (2009 Березень 06, 23:04)
---------------------------------------------

Quote (apple)
я також жахаюся деградації чоловічої статі, яка як мені здається прогресує....алкоголізм,наркоманія,невідповідальність і т.д.
просто не вартує це перекидати на дівчачу проблему,вона є загальна....тепер вона вже навідь і дитяча,а це страшно

Цілком і повністю згідний! Проблема ОДНАКОВОЮ МІРОЮ стосується як дівчат, так і хлопців - жодної дискримінаціі!


PowerMaster - Всеукраинский портал высокоинтенсивного тренинга

Работа в Интернете без вложений - начни с нуля!

Сообщение отредактировал powermaster - П`ятниця, 2009 Березень 06, 22:03
 
Fran4eskaДата: Середа, 2009 Березень 11, 01:07 | Сообщение # 33
Прекрасна половина нашого сайту.
Группа: Проверенные
Сообщений: 36
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Зібрались тут пацани пообсирати дєвок, вот вони такі погані всі, пють, курять)))) А ви не подумали шо це в основному стосується тільки "малих" які відчули смак життя, відірвались від маминих грудей і спонтом живуть на повну. То всьо в них скоро пройде, коли виростуть і порозумнішають

"Щастя не в тих жінках
з якими хочеться спати...
а в тих, з якими хочеться прокидатись.... "
 
camaroДата: Середа, 2009 Березень 11, 10:11 | Сообщение # 34
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Fran4eska)
Зібрались тут пацани пообсирати дєвок, вот вони такі погані всі, пють, курять)))) А ви не подумали шо це в основному стосується тільки "малих" які відчули смак життя, відірвались від маминих грудей і спонтом живуть на повну. То всьо в них скоро пройде, коли виростуть і порозумнішають

ну по перше, тут всі говорять правду з життя, можливо, це і не та правда, на основі якої робляться загальні висновки, але тим не менше...до речі, моє побажання як адміна - заходьте і ви, дівчата, частіше на сайт, будьте активнішими на форумі, і не буле тем а-ля "зібрались пацани поп....діти" smile


 
Fran4eskaДата: Середа, 2009 Березень 11, 10:30 | Сообщение # 35
Прекрасна половина нашого сайту.
Группа: Проверенные
Сообщений: 36
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (camaro)
заходьте і ви, дівчата, частіше на сайт, будьте активнішими на форумі, і не буле тем а-ля "зібрались пацани поп....діти"

буду старатись wink

Quote (camaro)
ну по перше, тут всі говорять правду з життя, можливо, це і не та правда, на основі якої робляться загальні висновки

Просто дівчата про яких ви зараз тут говорите, це в основному років до 18, я в ті часи тоже бухала з друзями(хоча і не для того шоб привернути чиюсь увагу,а просто за компанію) зараз 80% моїх знайомих дівчат майже не пють(тільки винце по святах))) а 5% не пють взагалі...Вот. Я веду до того шо кожен це має перерости


"Щастя не в тих жінках
з якими хочеться спати...
а в тих, з якими хочеться прокидатись.... "
 
camaroДата: Середа, 2009 Березень 11, 10:58 | Сообщение # 36
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Fran4eska)
Просто дівчата про яких ви зараз тут говорите, це в основному років до 18, я в ті часи тоже бухала з друзями(хоча і не для того шоб привернути чиюсь увагу,а просто за компанію) зараз 80% моїх знайомих дівчат майже не пють(тільки винце по святах))) а 5% не пють взагалі...Вот. Я веду до того шо кожен це має перерости
а є і такі, що не збиваютьсяя з тої теми і після 20...і такі індивідуми не рідкість....


 
powermasterДата: Середа, 2009 Березень 11, 11:12 | Сообщение # 37
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Fran4eska)
А ви не подумали шо це в основному стосується тільки "малих" які відчули смак життя, відірвались від маминих грудей і спонтом живуть на повну. То всьо в них скоро пройде, коли виростуть і порозумнішають

З цим згідний. Виростуть-то вони воростуть, і обов"язково порозумнішають - проте наслідки такого способу життя можуть бути непоправні, і за які доведеться розплачуватися усе життя, і не тільки нам чи вам, а й, що саме головне - НАШИМ ДІТЯМ, які ні в чому не винні! І яким зовсім не обов"язково страждати через всякі там "задоволення" батьків, які у свій час "росли" і "розумнішали"! Повірте, я маю підстави так говорити, тому що не тільки бачив, на власні очі, як "ростуть" і "розумнішають", і які наслідки в майбутньому цього всього! А вони аж ніяк не втішні - навіть ті, хто потім перестав випивати, курити і т. д., стикалися як взагалі з неможливістю завагітніти, так і з тим, що для їхніх дітей лікувальні заклади ставали другим домом, а всякі там таблетки і пілюлі ставали обов"язковими складовими їхнього раціону харчування! І скажіть мені, чи виросте така дитина здоровою, і чи подякує вона вам за це??? Відповідь очевидна. Тому, повторюсь, необхідно час від часу "заглядати в майбутнє", щоб побачити там себе через років 10 наприклад. Багато? Зовсім ні, вони пролетять як одна мить! І в залежності від наших дій в минулому ми матимемо відповідний результат!

Додано (2009 Березень 11, 12:12)
---------------------------------------------
З. І. Хочу до цього всього додати, що я саме так "ріс" і "розумнішав", з 6 років. Результат? В 16 років я мало не відкинув копита. Вижив. Та наслідки залишились дотепер, і з ними мені жити усе життя. Я теж порозумнішав: не п"ю, не курю, займаюсь спортом (Кандидат в майстри спорту з пауерліфтингу) - проте наслідки все рівно непоправні! І я б тепер усе віддав, щоб повернутися в ті свої 6 років - я б НІКОЛИ ТАКЕ УЖЕ НЕ ЗРОБИВ! Та це неможливо...


PowerMaster - Всеукраинский портал высокоинтенсивного тренинга

Работа в Интернете без вложений - начни с нуля!

 
Fran4eskaДата: Середа, 2009 Березень 11, 11:43 | Сообщение # 38
Прекрасна половина нашого сайту.
Группа: Проверенные
Сообщений: 36
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (camaro)
а є і такі, що не збиваютьсяя з тої теми і після 20...і такі індивідуми не рідкість....

Та,але це швидше виняток,ніж правило...Кому хватає розуму той збивається...

Просто в нас суспільство таке...В школі це модно пити тоді коли пють всі... і хлопці люблять дівчат скажем так які вільно себе поводять..спиртне надає їм сміливості... а попит як відомо породжує пропозицію


"Щастя не в тих жінках
з якими хочеться спати...
а в тих, з якими хочеться прокидатись.... "
 
powermasterДата: Середа, 2009 Березень 11, 12:58 | Сообщение # 39
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Fran4eska)
Quote (camaro)
а є і такі, що не збиваютьсяя з тої теми і після 20...і такі індивідуми не рідкість....

Та,але це швидше виняток,ніж правило...Кому хватає розуму той збивається...


Ось тому ми і тут, щоб допомогти усім збитися якнайшвидше... Чим швидше зіб"ємось - тим більше шансів уникнути непоправних наслідків! (дещо з тих непоправних наслідків можна побачити тут).

Quote (Fran4eska)
Просто в нас суспільство таке...В школі це модно пити тоді коли пють всі... і хлопці люблять дівчат скажем так які вільно себе поводять..спиртне надає їм сміливості... а попит як відомо породжує пропозицію

На жаль це незаперечний факт! Так давайте спільними зусиллями почнемо процес ліквідації такого попиту! І пропозиція таким чином ліквідується автоматично! А що поробиш?.. Раз ми уже настільки залежні від думки того ж суспільства, і не можемо без його допомоги прийняти власне рішення...


PowerMaster - Всеукраинский портал высокоинтенсивного тренинга

Работа в Интернете без вложений - начни с нуля!

Сообщение отредактировал powermaster - Середа, 2009 Березень 11, 14:53
 
Fran4eskaДата: Середа, 2009 Березень 11, 16:47 | Сообщение # 40
Прекрасна половина нашого сайту.
Группа: Проверенные
Сообщений: 36
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (powermaster)
Так давайте спільними зусиллями почнемо процес ліквідації такого попиту! І пропозиція таким чином ліквідується автоматично!

Думаю навпаки, потрібно зробити щось з попитом))) Поки хлопці будуть позитивно реагувати на малих пяних дівчат доти це все буде продовжуватись...
Якось мені один мій друг сказав шо це гидко коли дівчина курить (а я в цей час покурювала,тільки він не знав).. я реально над цим задумалась і з того часу не курю взагалі,мені якось навіть стидно сказати йому шо я курила... Це я для прикладу сказала... Якшо кожен буде висловлювати свою негативну думку на рахунок алкоголю, можливо це шось і дасть


"Щастя не в тих жінках
з якими хочеться спати...
а в тих, з якими хочеться прокидатись.... "
 
camaroДата: Середа, 2009 Березень 11, 20:47 | Сообщение # 41
Designer
Группа: Администраторы
Сообщений: 230
Награды: 0
Репутация: 15
Статус: Offline
Quote (Fran4eska)
Просто в нас суспільство таке..

Quote (powermaster)
Раз ми уже настільки залежні від думки того ж суспільства
а хто сказав що всі ми залежні? хто має власну думку той не залежатиме. в.т.ч в такому питанні як думка друзів\рідних про твою дівчину


 
powermasterДата: Середа, 2009 Березень 11, 21:11 | Сообщение # 42
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Fran4eska)
Якшо кожен буде висловлювати свою негативну думку на рахунок алкоголю, можливо це шось і дасть

Щодо шкдливості алкоголю поки що можете почитати коротку статтю
На днях можна буде подивитись відео (ссилку викладу сюда) - думаю, що після того вам навряд чи уже захочеться його вживати, якщо ви звичайно серйозно ставитесь до свого здоров"я...

Quote (camaro)
Quote (powermaster)
Раз ми уже настільки залежні від думки того ж суспільства
а хто сказав що всі ми залежні? хто має власну думку той не залежатиме. в.т.ч в такому питанні як думка друзів\рідних про твою дівчину

От я саме і мав на увазі тих, хто справді залежний (наш так званий "синдром стада", по іншому його просто язик не повертається назвати). А таких на жаль набагато більше, ніж тих хто насправді має власну точку зору, і більше того - готовий її відстоювати до самого кінця, абсолютно не реагуючи на тимчасові невдачі у вигляді неприйняття цих ідей тим же суспільством...


PowerMaster - Всеукраинский портал высокоинтенсивного тренинга

Работа в Интернете без вложений - начни с нуля!

 
Fran4eskaДата: Середа, 2009 Березень 11, 21:17 | Сообщение # 43
Прекрасна половина нашого сайту.
Группа: Проверенные
Сообщений: 36
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Найгірше то, шо багато хто розуміє цю проблему, але нічого з цим не робить

"Щастя не в тих жінках
з якими хочеться спати...
а в тих, з якими хочеться прокидатись.... "
 
powermasterДата: Середа, 2009 Березень 11, 21:53 | Сообщение # 44
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote (Fran4eska)
Найгірше то, шо багато хто розуміє цю проблему, але нічого з цим не робить

Згідний... Ось так, людина тільки тоді починає щось робити, коли проблема торкається її особисто... Переконався на власному досвіді. Проте і висновок зробив відповідний, і тепер намагаюся донести це до тих, хто ще не зіткнувся з проблемами, схожими на мої - щоб ще не пізно було зупинитися.
З другої сторони - більшість людей не хочуть вчитися навіть на своїх помилках, не те що на чужих, намагаються уперто ігнорувати проблему, закривати на неї очі, або постійно шукаючи винних в усіх і усьому, крім себе самого... А насправді є одна незаперечна істина: В УСЬОМУ, ЩО З НАМИ ВІДБУВАЄТЬСЯ, ВИННІ ТІЛЬКИ МИ САМІ! І це дуже нам на руку! Тому що, раз ми самі зробили помилку - значить ми самі зможемо її виправити! УСЕ В НАШИХ РУКАХ!!!


PowerMaster - Всеукраинский портал высокоинтенсивного тренинга

Работа в Интернете без вложений - начни с нуля!

 
Fran4eskaДата: Середа, 2009 Березень 11, 22:01 | Сообщение # 45
Прекрасна половина нашого сайту.
Группа: Проверенные
Сообщений: 36
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (powermaster)
Тому що, раз ми самі зробили помилку - значить ми самі зможемо її виправити! УСЕ В НАШИХ РУКАХ!!!

Ага, але ідеальний варіант не робити помилку, а навчитись на чужих помилках..хоча мало хто до того сам доходить


"Щастя не в тих жінках
з якими хочеться спати...
а в тих, з якими хочеться прокидатись.... "
 
Форум » 4ervonograd.at.ua » Різні теми » Червоноградські дівчата (Червоноградські дівчата)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Опції повідомлення:
Код безпеки: