| anutalistoffor83 | Дата: Середа, 2026 Квітень 29, 14:34 | Сообщение # 1 |
|
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
| Малюку вже 6+ місяців - порадьте, де ви купували прогулянкову коляску і чи задоволені?
|
| |
| |
| bronislaw_abramovich | Дата: Середа, 2026 Травень 13, 20:04 | Сообщение # 2 |
|
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
| Коли дитині стало 6+ місяців, ми теж перейшли на прогулянкову коляску. Брали більш легку модель, щоб можна було легко складати і брати в машину. Дуже важливо, щоб спинка регулювалась і був нормальний капюшон. Я дивився варіанти в New-Baby https://new-baby.com.ua/dytyachi-kolyasky/kolyaska-trostyna - там багато прогулянкових колясок і можна підібрати під свій ритм життя. У нас вже пів року користування - поки що все влаштовує, особливо маневреність.
|
| |
| |