ВХІД Коляска - Форум

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: 4ervonograd, NeoNix, Vlad-off, nezabudka  
Коляска
anutalistoffor83Дата: Середа, 2026 Квітень 29, 14:34 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Малюку вже 6+ місяців - порадьте, де ви купували прогулянкову коляску і чи задоволені?
 
bronislaw_abramovichДата: Середа, 2026 Травень 13, 20:04 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Коли дитині стало 6+ місяців, ми теж перейшли на прогулянкову коляску. Брали більш легку модель, щоб можна було легко складати і брати в машину. Дуже важливо, щоб спинка регулювалась і був нормальний капюшон. Я дивився варіанти в New-Baby https://new-baby.com.ua/dytyachi-kolyasky/kolyaska-trostyna - там багато прогулянкових колясок і можна підібрати під свій ритм життя. У нас вже пів року користування - поки що все влаштовує, особливо маневреність.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Опції повідомлення:
Код безпеки: